Φανελένια Σεντόνια King Size (Σετ 265×280) Nima Joy
Σετ γίγας φανελένια σεντόνια από την εταιρεία Nima με καρό χριστουγεννιάτικο σχέδιο σε μπεζ, κόκκινες και πράσινες αποχρώσεις. Το ύφασμα είναι φανελένιο 100% βαμβακερό ύφασμα, που προσφέρει απαλότητα και ζεστασιά τους χειμερινούς μήνες. Το κατωσέντονο είναι σε κόκκινες αποχρώσεις με καρό σχέδιο. Οι μαξιλαροθήκες είναι φάκελος διπλής όψης. Συσκευασία σε υφασμάτινο πουγκί. *Το σχέδιο στις μαξιλαροθήκες ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.*
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 59€