Κουβερλί Υπέρδιπλο (220×240) Kocoon Arbor Pink
Υπέρδιπλο κουβερλί από την εταιρεία Kocoon με φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμα είναι 50% βαμβάκι – 50% polyester 144 κλωστών σε ροζ χρώμα με γκρι λεπτομέρειες. Εσωτερικά έχει λεπτή πολυεστερική βάτα, που το καθιστά ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Η μία μεριά έχει το σχέδιο του πανωσέντονου και η άλλη το σχέδιο του κατωσέντονου.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 59€